Dla firm

Firma Digitmed oferuje rozwiązania dla Twojej firmy

MOBI

System kontroli przesyłek

Jeżeli twoja firma ma więcej niż 3 placówki i korzysta z poczty wewnętrznej, może zastąpić tym modułem dokumentację papierową. System wykorzystuje aplikację dla kierowców i użytkowników oraz druki kodów QR.

FLOTA

Zarządzanie pojazdami

Umożliwia określanie lokalizacji (domyślnie dostępna jest komunikacja z usługą Webfleet), planowanie tras i kontrolę stanu pojazdu (przeglądy, awarie, dostępność itp.).

CRM BŁYSK

System zgłoszeniowy działający na zasadzie odbierz-przydziel-zaplanuj-rozwiąż-oceń

CRM RODO

Umożliwia ocenę skutków ryzyka i zarządzanie obsługą naruszeń i incydentów. Narzędzie szczególnie przydatne inspektorom ochrony danych.

CRM SERVICE DESK

Oznaczanie wadliwych urządzeń i śledzenie ich napraw.

CRM UTRZYMANIE

 Planowanie prac utrzymaniowych.

SYSTEM INV

System pozwalający na przeprowadzenie inwentaryzacji. Oznaczone przedmioty mogą być identyfikowane w innych modułach.

CRM PROMO

Stanowi platformę pracy zespołu nad projektami graficznymi.

CRM HR

Obsługa wniosków urlopowych i innych wniosków kadrowych.

STRONY WWW NA ZAMÓWIENIE

Projektowanie i wykonanie strony typu „wizytówka” lub klasycznej strony. W przeciwieństwie do konkurencji aktywnie planujemy zawartość razem z klientem i podpowiadamy, jak strona powinna wyglądać.


BADANIA RYNKU

ANALIZA RYNKU

Na zlecenie jesteśmy w stanie przeprowadzić badanie rynku w twojej okolicy, opisać konkurentów, a nawet ich technologię, przeprowadzić badanie pierwotne klientów, zbadać ich WTP (willingness to pay) badaniem eksperymentalnym, zbadać popyt badaniem pierwotnym za pomocą kwestionariusza oraz przeprowadzić procedurę STP, przegląd badań wtórnych, badania NPS.

PATIENT EXPERIANCE

Mamy unikalne doświadczenie w badaniu PE (doświadczeń pacjenta). Oferujemy własne kwestionariusze, możemy także przygotować zestaw pytań i badań do konkretnego przypadku. Korzystamy z metod IDI, FDI i PAPI.